O nás

   

Web Chytré kostky jsme vytvořili pro začínající i zkušené stavitele z kostek a součástek LEGO®. Stavění z lega je krásné a inspirativní, ale většina stavitelů naráží na omezenou nabídku společnosti LEGO v některých oborech. Poskytujeme proto výjimečný servis jako nedostatkové originální díly LEGO®, pohonné jednotky LEGO®, poradenství a zprostředkování speciálních dílů LEGO od zahraničních dodavatelů.

Zvláštní a ojedinělou specializací webu Chytré kostky jsou naše LEGO Custom / zakázkové) a MOC (My Own Creation / Moje vlastní kreace) modely u originálních kostek a dílů LEGO. Obohacujeme jimi poměrně omezenou nabídku LEGO City stavebnic, hlavně v oblasti interaktivních LEGO Trains / Vlaků. železnice.

Naše originální modely hlavně vagonů, lokomotiv a železničního zařízení postavené z originálních kostek a součástek LEGO® obohatí každou LEGO železnici. Modely z webu Chytré kostky jsou pro vaše lego stavby nejen inspirativní, ale vyřeší za vás i shánění často nedostupných originálních kostek a součástek LEGO® pro klíčové části vašeho LEGO světa.

Na webu Chytré kostky prodáváme také kovové modely aut ABREX, protože naše společnost je jejich autorizovaným prodejcem. Je to zdánlivě jiný svět než LEGO, ale mimochodem, na LEGO vlaky se modely ABREX svou velikostí docela hodí :-)


 

Miramis, s. r. o.

 

Společnost Miramis se zabývá vydavatelskou, agenturní a obchodní činností. Jejím novým produktem je obchod Chytré kostky se stavebnicemi a součástkami LEGO®. V rámci své marketingové činnosti provozuje také web pro sběratele kovových modelů Diecast www.diecast.cz.

Miramis je také exkluzivním velkoobchodním prodejcem rakouského kamenného oleje pro Česko a Slovenko. Tento přírodní relaxační a léčivý olej prodává také maloobchodně v e-shopu Kamenný olej www.kamennyolej.cz. Produkty kamenného oleje se získávají ze vzácné břidlice v rakouských Alpách. Svými přírodními léčivými látkami dosahuje kamenný olej stejných účinků jako například bahenní zábaly v lázních.

 

Sídlo firmy:

Miramis, s. r. o.
Zenklova 1545/39
180 00 Praha 8

IČ: 27380262
DIČ: CZ27380262

Společnost zapsaná do OR MS v Praze, oddíl C, spisová značka C 109676

Číslo účtu: 2501104472/2010, Fio Banka
IBAN: CZ7420100000002501104472
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

Zákaznický servis pro Chytré kostky:

Telefon (+420) 602 273 303
Pokud jsme zaneprázdněni, pošlete prosím SMS a zavoláme Vám nazpátek.

E-mail info@chytrekostky.cz

Osobní návštěva po předchozí telefonické nebo mailové domluvě.

MHD: Naše kancelář je jednu stanici tramvaje (nebo 5 minut pěšky) od metra Palmovka směrem na Kobylisy. Vystupte na zastávce Libeňský zámek (dříve Stejskalova), hned u zastávky je dům s lékárnou Dr. MAX v průčelí. Do domu vejdete z boku, ze strany kde jsou koleje.

Parkování najdete hned za domem na placeném parkovišti (20 Kč/h) nebo po domluvě zdarma.

Jak se k nám dostanete: